Strona Muzeum Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Znamy już wyniki konkursu plastycznego “Twórz jak Picasso!”. Na konkurs wpłynęło 237 prac w różnych kategoriach.
Najliczniej reprezentowane były starsze klasy szkoły podstawowej, ale tuż za nimi, w ilości, były najmłodsze klasy.
Zadanie nie było łatwe! Cieszymy się, że chcieliście z nami poznawać sztukę i rozbudzać swoją kreatywność, bardzo Wam dziękujemy!
O uroczystym rozdaniu nagród i prezentacji nagrodzonych i wyróżnionych prac poinformujemy wkrótce.

W konkursie „TWÓRZ JAK PICASSO !” nagrody i wyróżnienie zdobyli w kategorii:

  1. PRZEDSZKOLE
    1. Nagroda – Hanna Jadczyszyn, 6 lat, koło plastyczne Tomaszowskiego Domu Kultury
    2. Nagroda – Zofia Litwińczuk, 5 lat, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
    3. Nagroda – Zuzanna Czerwonka, 5 lat, Przedszkole Terapeutyczne “Dobry Start”
    Wyróżnienie:
    Iga Bukała, 5 lat, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
    Hanna Mużacz, 5 lat, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
    Aleksandra Włoszczuk, 5 lat, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
  2. KATEGORIA: KLASY 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ
    1. Nagroda – Marcelina Gnap, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
    2. Nagroda – Anna Korczyńska, kl. 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaszczowie
    3. Nagroda – Szymon Kossak, kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
    Wyróżnienie:
    Antonii Dąbrowski, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
    Milena Kuźma, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
    Aniela Tucka, kl. 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaszczowie
    Paweł Mączka, Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start”
    Alicja Wielosz, koło plastyczne Tomaszowskiego Domu Kultury
  3. KATEGORIA: KLASY 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWE
    1. Nagroda – Oliwia Siemieniuk, 13 lat, koło plastyczne Tomaszowskiego Domu Kultury
    2. Nagroda – Jakub Berbeć, kl. 7, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
    3. Nagroda – Jakub Biszczanik, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim Pierwszym

Wyróżnienie:
Aysha Afzal, kl. 7, Zespół Szkół i Przedszkole w Tarnawatce
Michał Dymowski, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Sylwia Hołojuch, Szkoła Podstawowa w Szarowoli
Joanna Jaroszewska, koło plastyczne TDK
Alan Kołodziej, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krynicach
Nikola Łoś, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Lena Mrozik, kl. 5, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Barbara Podoba, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Emilia Sobczyńska, 13 lat, koło plastyczne Tomaszowskiego Domu Kultury

  1. KATEGORIA: „SZKOŁY ŚREDNIE”
    1. Nagroda – Hubert Łaba – Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych
    2. Nagroda – Oliwia Kielemnik-Wojdyło – Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych
    3. nagrody nie przyznano
    Wyróżnienie:
    Kamila Gulczyńska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
    Wiktor Sokołowski – Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych
  2. KATEGORIA „DOROŚLI”
    1. Nagroda – Anna Tor
    2. Nagroda – Maja Rusin
    3. Nagroda – Agnieszka Cieślak
    Wyróżnienie:
    • Michał Brogowski
    • Renata Krzaczkowska

Pablo Picasso w Tomaszowie !?
Już niedługo poznacie odpowiedź! na to intrygujące pytanie i dowiecie się co ma wspólnego tomaszowskie muzeum z jednym z największych twórców XX w. Tymczasem mamy przyjemność ogłosić KONKURS PLASTYCZNY “TWÓRZ JAK PICASSO !”.

Skip to content